Juhatus

Raymond Breckon, ASi Cresco Väärtpaberid (Cresco Securities™) juhatuse liige, [email protected]
Raymond on aastakümneid töötanud globaalsetes tehnoloogiaettevõtetes juhtivatel ametikohtadel, pakkudes ümberkujundamis-, äriprotsessi juhtimis- ja digitaliseerimisprojekte finantsasutustes üle kogu Euroopa, aga ka muudes ärivaldkondades nagu kaitse- ja keemiatööstuses. Viimasel ajal on Raymondi tegevuseks olnud finantstoodete, mh noteeritud väärtpaberite, digitaliseerimine, et rahuldada uute digitaalsete börside nõudlust.
Raymondil on BSc Hons kraad Bangori ülikoolist, Suurbritannia, ja ta on läbinud ulatusliku erialase koolituse rahanduse, projektijuhtimise ja finantsregulatsioonide alal. Raymondi kodu ja perekond on viimased kümme aastat olnud Eestis.

James Oates, ASi Cresco Väärtpaberid (Cresco Securities™) juhatuse liige, [email protected]
James on oma rohkem kui kolmekümneaastase investeerimispankuri karjääri jooksul süvendatult tegelenud Kesk-Euroopa turgudega ning ta on regiooni majanduste tunnustatud finantsekspert. James on töötanud mitmete suuremahuliste transaktsioonide nõustamisel prominentsetes investeerimispankades, mh UBS, Lazard, Flemings ja JPMorgan. Ta on juhtinud mitmeid meeskondi erinevates sektorites, sh infrastruktuuri, transpordi- ja sektoristes, transaktsioonide ette valmistamisel ja läbiviimisel.
Jamesil on MA (Hons) kraad Aberdeeni ülikoolist, Suurbritannia, ja ta on täiendanud end mitmetel rahanduse ja finantsregulatsiooni kursustel. 2007. aastal autasustas president Ilves teda Maarjamaa Risti teenetemärgiga. James elab pidevalt Eestis alates 2010. aastast.

Comments are closed.