Juhatus

Annikki Kaasik AS Cresco Väärtpaberid juhatuse liige, [email protected]
Annikki on tegutsenud erinevates sektorites ning on oma karjääri jooksul omandanud laialdased juhtimisalased teadmised ja oskused. Tal on töökogemus IT-valdkonnas, ta osales ID-kaardi tarkvara välja töötamisel ning oli dokumendihaldussüsteemi Amphora projektijuht ja koolitaja. Annikki tegutseb turisminduses, ta on ettevõtte juht ja koordinaator. Annikki on olnud investeerimisfirma juht ja tal on praktiline kogemus väärtpaberitega kauplemisel.
Annikki on omandanud kõrghariduse Eesti-Ameerika Ärikolledžis majanduse õppekava rahvusvahelise turismi juhtimise erialal. Lisaks on ta ennast täiendanud erinevatel majandus- ja juhtimisalastel koolitustel.

Garry Koort, AS Cresco Väärtpaberid juhatuse liige, [email protected]
Garry on ärikeskse mõtteviisiga juht, kellel on rohkelt kogemusi erinevate suuremahuliste IT-projektide ja äri arendamisega mitmetes sektorites. Ta on olnud seotud arvukate IT-rakenduste arendamise ja ellu viimisega nii Eestis kui mujal. Garry on vastutanud rahvusvaheliste ISIC/ITIC/IYTC kaartide väljastamise ja kaardifunktsionaalsuste arendamise eest. Ta on alates 2008. aastast koordineerinud haridusasutustele suunatud ja tänaseks laialt Eesti õppeasutustes kasutatava Minu Kool kaartide väljastamise ja haldamise platvormi toimimist ja lisateenuste arendamist. Garryl on rahvusvahelise ärijuhtimise diplom Estonian Business Schoolist (2005) ja ta on ennast täiendanud ka Bocconi University’s (Milano, Itaalia).

Comments are closed.