Nõukogu

Marcus Liimets, AS Cresco Väärtpaberid nõukogu esimees
Marcus Liimets on Nordica Aviation Group, Eesti IT-juht. Eelnevalt töötas Marcus Liimets Eesti rahvuslikus lennufirmas Estonian Air, kus ta karjäär arenes IT-spetsialistist nõudliku multi-distsiplinaarse tehnoloogiaplatvormiga lennundusettevõtte IT-juhiks. Marcus Liimetsa kompetentsus ja vastutus kattis nii riist- kui tarkvara valdkondi, kuid ka lennuettevõtte IT-süsteemi arhitektuuri loomist ja rakendamist, muu hulgas back office’i ja raamatupidamistarkvara programmide rakendamist. Marcus Liimetsal on magistrikraad informatsioonitehnoloogias (Tallinna Tehnikaülikool 1994).

Tõnu Laak, AS Cresco Väärtpaberid nõukogu liige
Tõnu Laak on investeerimis- ja valdusfirma Fablio juhatuse liige. Tõnu Laak on üks Hansapanga (nüüd Swedbank) asutajatest. Ta on olnud Estline’i tegevdirektor, Refit/Europcar juhatuse esimees ja Salva Kindlustuse juhatuse esimees ja tegevjuht. Tõnu Laak on Eesti Olümpiakomitee asutaja ja eluaegne liige. Ta oli NSVL Ülemnõukogu saadik (1988–1991). Tõnu Laagil on Tartu Ülikooli rahanduseriala diplom (1974) ja Moskva Sotsiaalteaduste Akadeemia kraad rahvusvaheliste suhete alal (1983).

Erko Kundla, AS Cresco Väärtpaberid nõukogu liige
Erko Kundla on investeerimis- ja valdusfirma OÜ Justkull omanik ja juhatuse liige ning ASi Airest nõukogu esimees. Tal on aastatepikkune kogemus nii ettevõtjana kui investorina, samuti mitmekülgne juhtimiskogemus ettevõtete juhatuse ja nõukogu tasemel. Asutaja või osanikuna on ta olnud tegev muuhulgas ettevõtetes Airest, SkyCap, CV Keskus, Osta, Kinnisvaraveeb, E-kool, LHV Pank, Cinamon kinod, Põhjakivi kaevandus jt. Erko Kundla on olnud mitme IT-ettevõtte igapäevase juhtimise juures ning tegelenud ka erineva tarkvara arendamisega. Erko Kundla on aktiivne erapiloot nii lennukil kui ka helikopteril. Erko Kundlal on magistrikraad raadioinseneri erialal (Tallinna Tehnikaülikool 1993).

Comments are closed.